Nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła

W dniach 10-11 kwietnia nasza parafia przeżywała czas łaski związany z nawiedzeniem figury Michała Archaniała z Monte San Angelo z góry Gargano. Św. Michł Archanioł przybył do nas z parafii katedralnej. Ks. Proboszcz Michał Krygier przekazał koronę św. Michała Ks. Proboszczowi Pawłowi Szymańskiemu. Następnie uroczystej Mszy Świętej w Parafii Serca Jezusowego przewodniczył Wikariusz Biskupii Ks. Prałat Sławomir Deręgowski, dziekan dekantu włocławskiego. Następnie wierni do godziny 23:00 modlili się za wstawiennictwem św. Michała Archanioła. W środę sprawowana była msza święta w intencji chorych, samotnych i cierpiących przez Ks. Michała Szczypka oraz prowadzone były nabożeństwa i modlitwy z udziałem wiernych. Mszy Św. na zakończenie czasu nwiedzenia przewodniczył Proboszcz Ks. Paweł Szymański. Dziękujemy Księżom Michalitom: Ks. Rafałowi, Jackowi i Marcinowi oraz Bratu Andrzejowi za poprowadzenie czasu nawiedzenia w naszej parafii. Dziękujemy ministrantom, bielankom, ministrantom honorowym, wspólnocie żywego różańca, wspólnocie Tabita, dzieciom oraz wszystkim wiernym za wspaniałe przeżycie czasu nawiedzenia. Niech św. Michał Archanioł wyprasza nam potrzebne łaski.