Niedziela Wszystkich Świętych

29 października na Mszy Dziecięcej o godz. 11:30 przeżywaliśmy Msze Świętą o Wszystkich Świętych. Dzieci z naszej parafii poprzebierały się za świętych, błogosławionych oraz aniołów stróżów. Młodzież i wolontariusze Świetlicy Trampolina oraz s. Emilia i ks. Michał zaangażowali się w scenkę „Rozmowa kwalifikacyjna do nieba” ukazująca, jak ważne jest abyśmy się nawracali, zmieniali chcąc osiągnąć życie wieczne. Na zakończenie Mszy Świętej p. Jakub Zemlak i Ks. Michał Szczypek wręczyli dyplomy, wyróżnienia oraz nagrody dla dzieci, które wzięły udział w konkursie na prace plastyczną nt. jednej z tajemnic Różańca Świętego. Nie zabrakło też życzeń urodzinowo-imieninowych dla p. Wioletty Jankowskiej – wychowawcy Świetlicy Trampolina.

Foto by Majka Szczupakowska