Spotkanie z TAU

Aktualności z życia parafii, Bez kategorii

W naszej parafii miało miejsce spotkanie przedkoncertowe z Piotrem Kowalczykiem, fajnym człowiekiem, raperem znanym jako Tau, który swoim przekazem świadczy o Jezusie. Na spotkanie przybyło wielu młodych z parafii, miasta, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, którym Piotr przedstawił drogę swojego nawrócenia i zmian jakie zaszły w nim za sprawą Jezusa, który przyszedł do jego życia. Swoim świadectwem starał się uświadomić wszystkim zebranym, że nieważne, w jakim jesteś miejscu w życiu, jakie bagno cię otacza, jakie masz problemy – Bóg i tak na ciebie czeka i tylko On potrafi cię z tego wyciągnąć. Swoimi historiami nawrócenia dzielili się z nami również Bartek ze strony Z buta do Maryi i Konrad, mówili o tym jak Jezus zadziałał i działa dalej w ich życiu. Na koniec spotkania wszyscy chętni mieli okazję wyznać wraz z Piotrem, że pragną uznać Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela. TAU chętnie odpowiadał na pytania zadawanego przez uczestników a po spotkaniu można było z nim osobiście porozmawiać.

Dziękujemy za to spotkanie organizatorom Parafii Najświętszego Serca Jezusowego, Forum Ewangelizacji Diecezji Włocławskiej i Wspólnocie Tabita.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego spotkania.

Oto parę fotek ze spotkania