Wieczór Chwały

Dzieła

Wieczór Chwały, to niesamowite spotkanie z Jezusem, pełne radości, mocy, anielskiego śpiewu i rozmowy z Nim.

Spotykamy się, aby oddać Jezusowi należną cześć, chwałę i uwielbienie. Wieczory Chwały to czas przebywania we wspólnocie braci i sióstr zarówno dla tych, którzy odnaleźli już swoje miejsce w Kościele jak i dla tych, którzy go wciąż poszukują. Stajemy w wierze w słowo Jezusa, który powiedział: „(…) gdzie dwaj albo trzej są zebrani w imię moje, tam  jestem pośród nich” (Mt 18,20).

Podczas Wieczoru Chwały posługuje Zespół Uwielbienia, który przez muzykę i śpiew oddaje cześć Bogu. Muzyka działa tam, gdzie brakuje słów, to dźwięki, które pomagają wyrazić jak bardzo tęsknię, jak bardzo kocham, jak bardzo czuję się zraniony czy zagubiony i jak bardzo czuję się wdzięczny.

Zawsze, kiedy czujesz, że potrzeba ci wsparcia bracia i siostry ze wspólnoty mogą się modlić za Ciebie i w twoich sprawach. Na każdym Wieczorze Chwały wspólnota posługuję modlitwą wstawienniczą. Modlitwa wstawiennicza jest po prostu zabieganiem w modlitwie o innych.

Bardzo często potrzebujemy wzmocnić się i zobaczyć jak Jezus działa w życiu człowieka, dlatego to dobry moment na podzielenie się swoim świadectwem uzdrowienia, nawrócenia, życia z Jezusem.

Wieczory Chwały w Parafii organizuje Wspólnota Tabita.

Zapraszamy Cię w piątek 29 grudnia

NIE MOŻE CIEBIE ZABRAKNĄĆ!