Tabita w Zduńskiej Woli

W dniach 24-26 listopada Wspólnota Tabita uczestniczyła w wyjazdowym spotkaniu formacyjnym w Domu Rekolekcyjnym w Zduńskiej Woli. Tematem przewodnim była Wspólnota, Relacje i Świętowanie. Był to czas uwielbienia, modlitwy, warsztatów, nauczań, Eucharystii, rozmów, dzielenia się sobą. W piątek historią i tożsamością naszej oraz jej początkami podzielił się Ks. Piotr Jasek a zespół Trampolina Worship Project prowadził dla nas uwielbienie. W sobotę przeżywaliśmy temat wspólnoty, nauczania mieli Katarzyna Ziółkowska i Ks. Michał Szczypek, natomiast Norbert Ziółkowski poprowadził warsztaty z odkrywania siebie dla wspólnoty. W niedzielę gościliśmy Jacka Weigla, który mówił o dziękczynieniu i świętowaniu we wspólnocie. Eucharystia była czasem dziękczynienia i modlitwy o dary ducha świętego do konkretnych posług we wspólnocie. Uwielbienie w w sobotę i niedzielę prowadził Konrad ze Wspólnoty z Poznania.