X Orioński Festiwal Piosenki Religijnej „Deo Gratias”

Bez kategorii

Pragniemy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w jubileuszowym X Oriońskim Festiwalu Piosenki Religijnej „Deo Gratias”. Podstawowym celem festiwalu jest zaprezentowanie artystycznego dorobku młodzieżowych i dziecięcych zespołów i solistów z miasta Włocławka i całej Polski . Chcemy szczególnie w tym roku poprzez śpiew dziękować Bogu za 100- lecie objawień Matki Bożej w Fatimie, 300 – lecie koronacji Matki Bożej Częstochowskiej i 50 – lecie koronacji Matki Bożej w Licheniu. Festiwal „Deo gratias” trwa dwa dni.
Festiwal odbędzie się w dolnym kościele Parafii Najświętszego Serca Jezusa we Włocławku w dniach 20 i 21 października 2017 roku. Piątek i sobota są dniami konkursowymi, natomiast w piątek o godzinie 19.00 i w sobotę o godzinie 16.00 odbędzie się koncert gwiazdy festiwalu. W piątek rywalizować będą zespoły i soliści z Włocławka, natomiast w sobotę przyjezdni. Serdecznie zapraszamy. Formularz zgłoszeniowy jak i regulamin festiwalu można pobrać z naszej strony internetowej.

Pliki do pobrania: